KORONAVİRÜS: Toplam Vaka , Toplam Vefat , Toplam İyileşen , Ağır Hasta Sayısı saglik.gov.tr -

Ankara Kuşu’ndan AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas twiti

AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’ın geçtiğimiz günlerde bir medya kuruluşuna verdiği demeç tartışılmaya devam ediyor. Çanakkale’ye taşınan her vatandaşı aradığını belirten Makas’a vatandaşlar ‘Telefon numarası gibi bilgilerimizi nerden buluyor?” diyerek tepki göstermişlerdi.

Twitter’da ‘Ankara Kuşu’ kullanıcı adıyla ünlenen sosyal medya hesabı, AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’a konuyla ilgili soru sordu. Söz konusu paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Çanakkale’ye yeni taşınan herkesi telefonla arayıp, AK Parti İl Başkanı olarak, ‘hoşgeldiniz’ falan diyormuşsunuz. @NaimMakas Sorumu ve konuyu anlamışsınızdır sanırım”

KİŞİSEL BİLGİLERİ NASIL BULUYOR?

AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’ın geçtiğimiz hafta bir medya kuruluşunda yayınlanan demecinde şu ifadeler yer almıştı:

Düzenli olarak Çanakkale’ye yeni taşınmış olanların listesini önüme alıyorum. Telefonla arıyorum, “ben AK Parti İl Başkanı Naim Makas, şehrimize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Buraya yeni taşındınız bir eksiğiniz, bir ihtiyacınız ya da sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?” diye soruyorum. Bunu her zaman yapacağım, hatta genel merkezle de paylaştım başka iller de aynı şekilde yapsınlar. Düşün abi yeni bir şehre taşınmışsın, birisi arıyor ve sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı diye soruyor. Bu unutulmaz. Belki bize oy verir belki vermez ama açılan bu telefonun çok kıymetli olduğunu düşünüyorum…. Bizimle ilgili aklında, gönlünde bir pozitif duygu oluşur. Siyasetin özü insana dokunmaktır, bunu yapmaya çalışıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir